close
تبلیغات در اینترنت

نهمی.آی‌آر :: تنها مرجع رایگان پایۀ نهم - 13

درباره سایت
سایت پیش روی شما، منبعی سرشار از ویتامین و پروتئین برای مغزهای فعّال، نیمه‌فعّال و حتّی خاموش است! اگر به دنبال سایتی فعّال، بروز و فقط مختصّ نهمی‌ها هستید، مسیر را درست آمدید! اینجا نمونه سوالات، جزوه، گام به گام تمام دروس :) و آموزش‌های ویژۀ کلاس نهمی‌ها منتشر می‌شود! با شعار #مَن_یِک_نـُهـُمـی_هَستَم ما را همراهی کنید تا به بهترین‌های گوگل ملحق شویم. (سال تحصیلی 96-97)

آزمون فصل به فصل ریاضی
تعداد بازديد : 367

آزمون فصل به فصل ریاضی

آزمون تشریحی تمام فصول ریاضی را در این پست می‌توانید (رایگان) دانلود کنید. این نمونه سوالات، فصل به فصل (های 2، 3، 4، 5، 6، 7 و 8) و همان طور که پیش‌تر گفته شد، تشریحی هستند. کلاس نهمی‌ها می‌توانند این نمونه سوالات را رایگان دانلود کرده و برای تمرین و مرور مطالب آموخته شده، بهره بگیرند.

البتّه توصیه ما این است که هرگز نمونه سوالات را -برای هر درسی- بنای خود برای یادگرفتن و مرور مطالب قبل از امتحان، نگذارید. زیرا هیچ‌وقت تـمـامـی مطالب در نمونه سوال مندرج نشده است.

با شرایط مذکور پس چه کار کنیم؟ شما باید در مرحلۀ اوّل مطالب بیان شده در هنگام کلاس را به دقّت گوش بکنید و در هنگام تدریس مبحث جدید توسّط دبیر، تمام تمرکز خود را در کلاس منتقل کرده و با دقّت گوش دهید. در مرحلۀ بعد، قبل از جلسۀ بعدی آن درس، تمام مطالب از پیش گفته شده را مرور کنید. با انجام این کار، دیگر به هیج عنوان نیازی به مرور و مطالعه زیاد در شبِ امتحان نیست! و مطالب با ماندگاری بهتری در ذهن شما تثبیت می‌شوند. حال بعد از انجام تمام کارهای بالا، یک بار (خلاصه وار) درس را بخوانید و بعد نمونه سوال حل کنید.

این آزمون تشریحی در قالب پی‌دی‌اف است.

جزوه کامل ریاضی
تعداد بازديد : 89

جزوه کامل ریاضی

در این پست بنا داریم یکی از بهترین و کاملترین جزوه‌های ریاضی نهم را در اختیار دبیران و دانش‌آموزان نهمی، منتشر کنیم. این جزوۀ ریاضی ویژۀ نهمی‌هایی است که قصدِ شرکت در آزمون‌های نمونه دولتی، تیزهوشان و مدارس خاص دارند و یا هم اکنون در این مدارس درس می‌خوانند و برای یادگیری هرچه بهتر مطالب، جزوه را بعنوان تمرین و مرور دریافت می‌کنند.

این جزوه یکی از شاهکارهای استاد ابراهیمی (مدرّس مدارس خاص استان البرز) است که شما عزیزان می‌توانید آنرا رایگان دانلود و استفاده کنید. یکی از مزایای این جزوه، دارا بودن تمارینی بعد از توضیح هر فرمول و یا اصطلاح است که البتّه این نکته نباید از نظر پنهان بماند.

این جزوه، تنها به مطالب کتاب نپرداخته و همان طور که گفته شد، مطالبی اضافه بر سازمان را تشریح کرده و آموزش داده است. -در قالب پی‌دی‌اف.

پی‌دی‌اف کتاب‌های درسی
تعداد بازديد : 139

پی‌دی‌اف کتاب‌های درسی

کتاب‌های درسی پایۀ نهم در قالب پی‌دی‌اف آمادۀ انتشار گردید!

امروزه یکی از راه‌های یادگیری بهتر دانش‌آموزان، تعلیم کتاب به صورت پی‌دی‌اف است. با نمایان کردن پی‌دی‌اف کتاب‌های درسی بر روی ویدیو پرژکتور کلاس، سطح یادگیری دانش‌آموزان به دلیل جذّابیت و تنوعِ نوعِ درس دادن، افزایش می‌یابد. در این پست شما توانایی دانلود رایگان پی‌دی‌اف تمامی کتاب‌های پایۀ نهم(ریاضی، فارسی، علوم، مطالعات، نگارش، زبان انگلیسی (کتاب دانش‌آموز)، زبان انگلیسی (کتاب کار)، دفاعی، دینی، عربی، فرهنگ و هنر، قرآن، کار و فنّاوری، مطالعات اجتماعی) هستید.

برای دانلود (با لینک مستقیم) بر روی کتاب مورد نظر کلیک کنید...

گام به گام کلّ دروس نهم
تعداد بازديد : 338

گام به گام کلّ دروس نهم
به نام او
اوّلین پست سایت را با انتشار رایگان گام به گام (برای همۀ مقاطع تحصیلی -هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم) آغاز می‌کنیم. از آنجا که می‌دانید، مجموعه کتب گام به گام به گفتۀ دبیران، برای دانش‌آموزان زیان و ضرر می‌رساند. ولی ما معتقد هستیم که گام به گام مانند چاقویی تیز و برّنده است که استفاده از آن به خودِ کاربر بستگی دارد.
اگر از گام به گام برای اصلاح نتایج پاسخ‌های خود و برای یافتن پاسخ‌های سوالات سخت موجود در کتاب استفاده کنید، نه تنها گام به گام برای شما دانش‌آموزان ضرری ندارد بلکه موجب افزایش ماندگاری مطالب در ذهن شما خواهد شد! در غیر اینصورت تنبلیِ خود را افزایش داده و یادنگرفتن محتوای موجود در کتب مدرسه را برای شما به ارمغان می‌آورد.
به هر حال هرگونۀ استفادۀ کاربر از گام به گام، به عهدۀ خودش است...
«پادرس» برنامۀ اندرویدی است که ما قصد انتشار آنرا برای شما داریم. شما با آن می‌توانید به پاسخ تمام سوالات، فعّالیّت‌ها و جمع‌آوری اطّلاعات‌ها دست پیدا کنید. همان گونه که گفتیم این اپلیکشین، گام به گام تمام مقاطع دبیرستان و تمام دروس (ریاضی، علوم، فارسی، مطالعات اجتماعی، کتاب کار زبان انگلیسی، عربی، دفاعی، دینی، نگارش، کتاب دانش‌آموز زبان انگلیسی، قرآن و کار و فنّاوری) است.
البتّه ناگفته نماند که علاوه بر پاسخ تمام سوالاتِ کتاب‌های مدرسه، نمونه سوالات ویژه‌ای نیز در پادرس گنجانده شده است.
ليست صفحات
تعداد صفحات : 13