close
تبلیغات در اینترنت
عربی

عربی

درباره سایت
سایت پیش روی شما، منبعی سرشار از ویتامین و پروتئین برای مغزهای فعّال، نیمه‌فعّال و حتّی خاموش است! اگر به دنبال سایتی فعّال، بروز و فقط مختصّ نهمی‌ها هستید، مسیر را درست آمدید! اینجا نمونه سوالات، جزوه، گام به گام تمام دروس :) و آموزش‌های ویژۀ کلاس نهمی‌ها منتشر می‌شود! با شعار #مَن_یِک_نـُهـُمـی_هَستَم ما را همراهی کنید تا به بهترین‌های گوگل ملحق شویم. (سال تحصیلی 96-97)

برنامه امتحانی هماهنگ همۀ استان‌ها (خرداد 97)
تعداد بازديد : 24

برنامه امتحانی هماهنگ همۀ استان‌ها (خرداد 97)

برنامۀ امتحانات نهایی خرداد 97 پایۀ نهم برای تمامی استان‌ها و تمامی دروس در این پست قرار داده شد. متذکّر می‌شویم که این برنامه از سوی آموزش و پرورش منتشر شده و این اطمینان از سوی ما به شما داده می‌شود که برنامه‌های امتحانی زیر، صحت دارند. در تواریخ و زمان‌های مندرج در جداول، آزمون‌ها طبق قانون در استان شما برگزار خواهند شد.

برای مشاهدۀ هر آزمون روی استان مورد نظرِ خود کلیک کرده و یا با کمی جستجو برنامه امتحانی استان مورد نظر را از جدول‌های زیر پیدا کنید.

البرز

آذربایجان شرقی

آذربایجان غربی

بوشهر

اصفهان

فارس

قزوین

گلستان

هرمزگان

کرمانشاه

خراسان جنوبی

خراسان رضوی

کهگلویه و بویراحمد

مازندران

قم

سیستان و بلوچستان

تهران

زنجان

پاسخ تحقیق صفحه 90 عربی
تعداد بازديد : 75

پاسخ تحقیق صفحه 90 عربی

پاسخ تحقیق درس هشتم(مکه المکرمه)/صفحۀ 90 کتاب عربی پایۀ نهم در این پست با لینک دانلود مستقیم فراهم شد! متن تحقیق به شرح روبرو است: در یک صفحۀ کتاب فارسی، زیر کلمات دارای ریشۀ عربی خط بکشید؛ سپس همۀ کلمات آن را بشمارید و درصد کلمات عربی را معلوم کنید.

در این تحقیق، سایت نهمی، درصد به کار رفتن کلمات عربی در فارسی و همچنین راهِ شناخت واژه‌های زبان عربی را به دست آورد. شایان ذکر است که لینک دانلود پاسخ آن بر خلاف برخی از سایت‌های علمی-آموزشی، کاملاً رایگان و برای کاربران و دانش‌آموزان نهمی که تمایل به کسب نمره و ثبت فعالیت نزد دبیر عربی خویش دارند، فراهم می‌باشد.

نمونه‌سوال نوبت اول همۀ دروس
تعداد بازديد : 65

نمونه‌سوال نوبت اول همۀ دروس

نمونه سوالات داغ برای دانش آموزان نــهــمـی ! در این پست محتوای بسیار ویژه‌ای برای دانلود تدارک دیدیم. هر آنچه یک شما در ایـام امتحانات نیازمندید در این پست توسّط سایت نهمی گردآوری شده است. سوالات برای تمامی دروس کلاس نهم ویژه نوبت اول هستند که شامل کتاب‌های: علوم، عربی، دینی، دفاعی، قرآن، ریاضی و انشا که در برنامه‌ی امتحانی دی ماه قرار دارند. خبر خوشحال کننده آن است که برای هریک از دروس پیش گفته، حـــدأقـــل دو نمونه سوال تهیه شده که دانش آموزان سوالات کافی برای خودآزمایی آموخته‌های خود داشته باشند. ناگفته نماند که برخی از نمونه سوالاتی که در فایل پیش گفته وجود دارد، در برخی از مدارس کشور و توسط دبیران تاکنون امتحان گرفته شده‌اند! با ما باشید...

انتشار این مطلب بدون ذکر منبع (بدلیل نارضایتی اینجانب) حرام است!

کاهش استرس امتحان
تعداد بازديد : 58

کاهش استرس امتحان

راهکارهای بسیار موثر و اساسی برای رفع اضطراب و استرس در ایّام امتحانات در این پست گردآوری شد. این نکته نباید از نظر پنهان بماند که همۀ راه‌های ذیل بر اساس روانشناسی و توسّط مشاور توانمند سایت، آقای حسنی، نوشته شده‌اند. امیدواریم برای کاربران، دبیران و والدین محترم مفید واقع شود. لطفاً با دقّت همه‌ی جملات را مطالعه کنید...

اضطراب امتحان نوعی خود مشغولی ذهنی است که با تردید فرد درباره توانایی‌های خود مشخص می‌شود و غالباً با شناخت منفی، عدم تمرکز حواس، واکنش‌های جسمانی نامطلوب و افت تحصیلی همراه است. نخست باید بفهمیم دلایل استرس دانش آموزان در زمان امتحانات مدرسه چیست؟

در ادامه با ما باشید...!

ادامه‌ی مطلب

پاسخ فعالیت ص 38 عربی
تعداد بازديد : 144

پاسخ فعالیت ص 38 عربی

در این پست پاسخ فعالیت صفحه‌ی 38 کتاب عربی نهم را به انتشار گذاردیم. محتوای فعالیت: یک متن کوتاه عربی (قرآن، حدیث، داستان، لطیفه...) پیدا کنید که فعل امر داشته باشد. سایت نهمی یک فعل امر از یکی از آیات کتاب قرآن در سورۀ اعراف ویژۀ دانش آموزان نهمی :)، منتشر می‌کند. دانش آموزانی که مایل هستند نمره‌ای به عنوان فعالیت کلاسی از دبیر عربی خویش دریافت کنند، پاسخ را بنویسند. در ادامه با ما باشید... . اگر از عملکرد ما رضایت دارید، از طریق این لینک پیشنهاد، نظر و یا انتقاد خود را ثبت کنید...

 

[پشتیبانی]

جدول صرف افعال عربی
تعداد بازديد : 167

جدول صرف افعال عربی

[باتوجه به تقاضای اکثر کاربران جدول صرف افعال عربی برای پایه نهم توسّط سایت نهمی در این پست فراهم گردید.] صیغه‌های عربی، ضمایر منفصل، ضمایر متصل، افعال ماضی و ماضی منفی، افعال مضارع و مضارع منفی، افعال مستقبل، افعال نفی و نهی که همگی فقط در کتاب عربی پایه نهم هستند، به صورت جدول و با متدی منظم و زیبا  ویژه پایه نهم قابل دریافت است. دانش آموزانی که تمایل دارند افعال پیش گفته با بهتر متوجه شوند و یا به عنوان کار کلاسی فعالیت خود را نزد دبیر ثبت کنند، توانایی دریافت جدول را با لینک دانلود رایگان و مستقیم دارند. اگر از عملکرد سایت و محتوای آن رضایت دارید در این لینک، نظرات و پیشنهادات خود را بیان و یا آزادانه انتقاد کنید! با ما باشید...

پرسش شما، پاسخ مشاور
تعداد بازديد : 71

پرسش شما، پاسخ مشاور

پرسش و پاسخ‌هایی که تابحال در رابطه با انتخاب رشته از طریق مشاور سایت به آنها پاسخ داده شده، در این پست به اشتراک گذارده شد تا دوستان نهمی دیگر آنها را مطالعه و با خواندن این پرسش و پاسخ‌ها اطلاعات خود را درمورد انتخاب رشته نهم به دهم افزایش دهند. کسانی که درمورد انتخاب رشته سوال دارند، سوالات خود را به این آیدی فرستاده و پاسخ آنرا تا 24 ساعت بعد در کانال رسمی سایت (و این پست) مشاهده کنند.

نکته: مشاوره‌ی تلگرامی مذکور، رایگان و توسّط مشاور سایت صورت می‌پذیرد. :)

  

سوالات پرسیده شده: 13          پاسخ‌ها: 10

ليست صفحات
تعداد صفحات : 3