close
تبلیغات در اینترنت
زبان انگلیسی نهم

زبان انگلیسی نهم

درباره سایت
سایت پیش روی شما، منبعی سرشار از ویتامین و پروتئین برای مغزهای فعّال، نیمه‌فعّال و حتّی خاموش است! اگر به دنبال سایتی فعّال، بروز و فقط مختصّ نهمی‌ها هستید، مسیر را درست آمدید! اینجا نمونه سوالات، جزوه، گام به گام تمام دروس :) و آموزش‌های ویژۀ کلاس نهمی‌ها منتشر می‌شود! با شعار #مَن_یِک_نـُهـُمـی_هَستَم ما را همراهی کنید تا به بهترین‌های گوگل ملحق شویم. (سال تحصیلی 96-97)

برنامه امتحانی هماهنگ همۀ استان‌ها (خرداد 97)
تعداد بازديد : 23

برنامه امتحانی هماهنگ همۀ استان‌ها (خرداد 97)

برنامۀ امتحانات نهایی خرداد 97 پایۀ نهم برای تمامی استان‌ها و تمامی دروس در این پست قرار داده شد. متذکّر می‌شویم که این برنامه از سوی آموزش و پرورش منتشر شده و این اطمینان از سوی ما به شما داده می‌شود که برنامه‌های امتحانی زیر، صحت دارند. در تواریخ و زمان‌های مندرج در جداول، آزمون‌ها طبق قانون در استان شما برگزار خواهند شد.

برای مشاهدۀ هر آزمون روی استان مورد نظرِ خود کلیک کرده و یا با کمی جستجو برنامه امتحانی استان مورد نظر را از جدول‌های زیر پیدا کنید.

البرز

آذربایجان شرقی

آذربایجان غربی

بوشهر

اصفهان

فارس

قزوین

گلستان

هرمزگان

کرمانشاه

خراسان جنوبی

خراسان رضوی

کهگلویه و بویراحمد

مازندران

قم

سیستان و بلوچستان

تهران

زنجان

نمونه‌سوال نوبت اول همۀ دروس
تعداد بازديد : 65

نمونه‌سوال نوبت اول همۀ دروس

نمونه سوالات داغ برای دانش آموزان نــهــمـی ! در این پست محتوای بسیار ویژه‌ای برای دانلود تدارک دیدیم. هر آنچه یک شما در ایـام امتحانات نیازمندید در این پست توسّط سایت نهمی گردآوری شده است. سوالات برای تمامی دروس کلاس نهم ویژه نوبت اول هستند که شامل کتاب‌های: علوم، عربی، دینی، دفاعی، قرآن، ریاضی و انشا که در برنامه‌ی امتحانی دی ماه قرار دارند. خبر خوشحال کننده آن است که برای هریک از دروس پیش گفته، حـــدأقـــل دو نمونه سوال تهیه شده که دانش آموزان سوالات کافی برای خودآزمایی آموخته‌های خود داشته باشند. ناگفته نماند که برخی از نمونه سوالاتی که در فایل پیش گفته وجود دارد، در برخی از مدارس کشور و توسط دبیران تاکنون امتحان گرفته شده‌اند! با ما باشید...

انتشار این مطلب بدون ذکر منبع (بدلیل نارضایتی اینجانب) حرام است!

کاهش استرس امتحان
تعداد بازديد : 58

کاهش استرس امتحان

راهکارهای بسیار موثر و اساسی برای رفع اضطراب و استرس در ایّام امتحانات در این پست گردآوری شد. این نکته نباید از نظر پنهان بماند که همۀ راه‌های ذیل بر اساس روانشناسی و توسّط مشاور توانمند سایت، آقای حسنی، نوشته شده‌اند. امیدواریم برای کاربران، دبیران و والدین محترم مفید واقع شود. لطفاً با دقّت همه‌ی جملات را مطالعه کنید...

اضطراب امتحان نوعی خود مشغولی ذهنی است که با تردید فرد درباره توانایی‌های خود مشخص می‌شود و غالباً با شناخت منفی، عدم تمرکز حواس، واکنش‌های جسمانی نامطلوب و افت تحصیلی همراه است. نخست باید بفهمیم دلایل استرس دانش آموزان در زمان امتحانات مدرسه چیست؟

در ادامه با ما باشید...!

ادامه‌ی مطلب

پرسش شما، پاسخ مشاور
تعداد بازديد : 71

پرسش شما، پاسخ مشاور

پرسش و پاسخ‌هایی که تابحال در رابطه با انتخاب رشته از طریق مشاور سایت به آنها پاسخ داده شده، در این پست به اشتراک گذارده شد تا دوستان نهمی دیگر آنها را مطالعه و با خواندن این پرسش و پاسخ‌ها اطلاعات خود را درمورد انتخاب رشته نهم به دهم افزایش دهند. کسانی که درمورد انتخاب رشته سوال دارند، سوالات خود را به این آیدی فرستاده و پاسخ آنرا تا 24 ساعت بعد در کانال رسمی سایت (و این پست) مشاهده کنند.

نکته: مشاوره‌ی تلگرامی مذکور، رایگان و توسّط مشاور سایت صورت می‌پذیرد. :)

  

سوالات پرسیده شده: 13          پاسخ‌ها: 10

جزوۀ درس‌به‌درس انگلیسی
تعداد بازديد : 89

جزوۀ درس‌به‌درس انگلیسی

#پست_داغ !

در این پست به درخواست تعداد زیادی از کاربران، جزوه‌های درس به درس و نمونه سوالات زبان را فراهم آوردیم! دانش‌آموزانی که در درس زبان انگلیسی پایۀ نهم ضعیف هستند و یا تمایل دارند دروس آنرا بهتر و کامل‌تر از کلاس درس متوجّه بشوند، این فایل تهیّه شده توسّط سایت نهمی را با لینک دانلود مستقیم و رایگان می‌توانند دریافت کنند. در این فایل نکات ریز و درشت هر درس برای زبان آموزان، فراهم شده است که به یادگیری ایشان کمک فراوانی می‌تواند بکند.

ناگفته نماند که سوالات امتحانی نیز به همراه مثال و جواب در این فایل‌ها جای گذاری شده که برای مرور درس، بعد از مطالعۀ جزوه می‌تواند بسیار مناسب باشد. در ضمن خلاصه‌ای از کلّ کتاب زبان انگلیسی پایه نهم نیز با عنوان Second Grade Review در بین پی‌دی‌اف‌های مذکور قابل رویت است که حتّی دانش آموزان دهمی برای مرور زبان سال قبل خود می‌توانند آنرا مشاهده کنند. برخی از مباحثی که در این جزوه به آن پرداخته شده است:

 • رنگ‌ها
 • حروف اضافه 's و of
 • صفت‌ها
 • عبارت‌های there is ، there are و many
 • ضمایر مفعولی
 • قیدهای تکرار
 • اسم‌های قابل شمارش و غیر قابل شمارش
 • صفت‌های مقدار
 • صفت‌های ملکی
 • کلمۀ پرسشی whose
 • زمان گذشته ساده با فعل‌های اصلی
 • ساعت‌ها
 • گذشته فعل‌های بی‌قاعده
 • زمان گذشته استمراری
 • منفی کردن جمله، سوالی کردن و جواب و کوتاه بلند
 • کلمات پرسشی
 • زمان حال استمراری
 • زمان آینده ساده
 • صفت‌ها و
 • قیدهای حالت
 • افعال مدال
 • زمان گذشته ساده با فعل tobe
 • جمله‌های امری

نمونه دولتی 97-96 (قم)
تعداد بازديد : 90

نمونه دولتی 97-96 (قم)

یکی از سخت‌ترین سوالات نمونه دولتی کشور، سوالات نمونه دولتی قم است! این سخن جایی به میان نیامده ولی با مقایسۀ آزمون‌های نمونه دولتی در سراسر کشور، به راحتی ‌می‌توان نتیجه گرفت که سوالات نمونه دولتی قم، از بقیّۀ استان‌ها سخت‌تر می‌باشد. به همین دلیل سایت نهمی، سوالات نمونه دولتی سال قبل (یعنی 96-97) را جمع آوری و لینک دانلود آنرا (مستقیم و کاملاً رایگان) برای شما عزیزان مندرج کرده است.

برای حمایت از ما، می‌توانید در این لینک انتقاد خود را در رابطه با موضوعات و محتوای سایت، ثبت بکنید...!

کانال سروش نهمی‌ها!
تعداد بازديد : 103

کانال سروش نهمی‌ها!

بالأخره با پیشنهاد یکی از دانش‌آموزان و کاربران سایت، کانال سروش نهمی‌ها منتشر شد! با مراجعه و عضویت در این کانال شما می‌توانید تمام مطالب سایت را دریافت کنید. لطفاً کانال سروش ویژۀ نهمی‌ها را در بین دوستان و هم‌کلاسی‌های نهمی پخش و منتشر کنید تا اعضای آن زیاد گردد. امیدواریم تا «ما» بتوانیم به قلۀ پیروزی‌ها در مسیر تحصیلی و زندگی‌مان صعود کرده و آنرا برای همیشه فتح کنیم!

 آدرس کانال در پیام رسان سروش: @www_9ohomi_ir

برای عضویت کلیک کنید!

 

لینک کوتاه مطلب: goo.gl/JEXWUZ

ليست صفحات
تعداد صفحات : 2