close
تبلیغات در اینترنت
قرآن پایه نهم

قرآن پایه نهم

درباره سایت
سایت پیش روی شما، منبعی سرشار از ویتامین و پروتئین برای مغزهای فعّال، نیمه‌فعّال و حتّی خاموش است! اگر به دنبال سایتی فعّال، بروز و فقط مختصّ نهمی‌ها هستید، مسیر را درست آمدید! اینجا نمونه سوالات، جزوه، گام به گام تمام دروس :) و آموزش‌های ویژۀ کلاس نهمی‌ها منتشر می‌شود! با شعار #مَن_یِک_نـُهـُمـی_هَستَم ما را همراهی کنید تا به بهترین‌های گوگل ملحق شویم. (سال تحصیلی 96-97)

برنامه امتحانی هماهنگ همۀ استان‌ها (خرداد 97)
تعداد بازديد : 24

برنامه امتحانی هماهنگ همۀ استان‌ها (خرداد 97)

برنامۀ امتحانات نهایی خرداد 97 پایۀ نهم برای تمامی استان‌ها و تمامی دروس در این پست قرار داده شد. متذکّر می‌شویم که این برنامه از سوی آموزش و پرورش منتشر شده و این اطمینان از سوی ما به شما داده می‌شود که برنامه‌های امتحانی زیر، صحت دارند. در تواریخ و زمان‌های مندرج در جداول، آزمون‌ها طبق قانون در استان شما برگزار خواهند شد.

برای مشاهدۀ هر آزمون روی استان مورد نظرِ خود کلیک کرده و یا با کمی جستجو برنامه امتحانی استان مورد نظر را از جدول‌های زیر پیدا کنید.

البرز

آذربایجان شرقی

آذربایجان غربی

بوشهر

اصفهان

فارس

قزوین

گلستان

هرمزگان

کرمانشاه

خراسان جنوبی

خراسان رضوی

کهگلویه و بویراحمد

مازندران

قم

سیستان و بلوچستان

تهران

زنجان

نمونه‌سوال نوبت اول همۀ دروس
تعداد بازديد : 65

نمونه‌سوال نوبت اول همۀ دروس

نمونه سوالات داغ برای دانش آموزان نــهــمـی ! در این پست محتوای بسیار ویژه‌ای برای دانلود تدارک دیدیم. هر آنچه یک شما در ایـام امتحانات نیازمندید در این پست توسّط سایت نهمی گردآوری شده است. سوالات برای تمامی دروس کلاس نهم ویژه نوبت اول هستند که شامل کتاب‌های: علوم، عربی، دینی، دفاعی، قرآن، ریاضی و انشا که در برنامه‌ی امتحانی دی ماه قرار دارند. خبر خوشحال کننده آن است که برای هریک از دروس پیش گفته، حـــدأقـــل دو نمونه سوال تهیه شده که دانش آموزان سوالات کافی برای خودآزمایی آموخته‌های خود داشته باشند. ناگفته نماند که برخی از نمونه سوالاتی که در فایل پیش گفته وجود دارد، در برخی از مدارس کشور و توسط دبیران تاکنون امتحان گرفته شده‌اند! با ما باشید...

انتشار این مطلب بدون ذکر منبع (بدلیل نارضایتی اینجانب) حرام است!

کاهش استرس امتحان
تعداد بازديد : 58

کاهش استرس امتحان

راهکارهای بسیار موثر و اساسی برای رفع اضطراب و استرس در ایّام امتحانات در این پست گردآوری شد. این نکته نباید از نظر پنهان بماند که همۀ راه‌های ذیل بر اساس روانشناسی و توسّط مشاور توانمند سایت، آقای حسنی، نوشته شده‌اند. امیدواریم برای کاربران، دبیران و والدین محترم مفید واقع شود. لطفاً با دقّت همه‌ی جملات را مطالعه کنید...

اضطراب امتحان نوعی خود مشغولی ذهنی است که با تردید فرد درباره توانایی‌های خود مشخص می‌شود و غالباً با شناخت منفی، عدم تمرکز حواس، واکنش‌های جسمانی نامطلوب و افت تحصیلی همراه است. نخست باید بفهمیم دلایل استرس دانش آموزان در زمان امتحانات مدرسه چیست؟

در ادامه با ما باشید...!

ادامه‌ی مطلب

نمونه سوال نوبت اول قرآن
تعداد بازديد : 67

نمونه سوال نوبت اول قرآن

نمونه سوالات فوق‌العاده برای دانش‌آموزان فـوق الـعـاده! نمونه سوال امتحانی نوبت اول قرآن پایه‌ی نهم در این پست با لینک دانلود مستقیم و رایگان برای نهمی‌های عزیز گذارده شد! نمونه‌سوالات مذکور 6 صفحه هستند که توسّط اداره آموزش و پرورش شهرستان بجنورد، منطقه 12 تهران (مدرسه سرای دانش) و شهرستان رشتخوار طرح شده‌اند. گفتنی است که تمامی سوالات در سال تحصیلی 95-96 چاپ شده و با کتاب قرآن امروزی مطابقت دارد.

انتقادات/پیشنهادات خود را در این صفحه با ما در میان بگذارید... با ما باشید...

پرسش شما، پاسخ مشاور
تعداد بازديد : 71

پرسش شما، پاسخ مشاور

پرسش و پاسخ‌هایی که تابحال در رابطه با انتخاب رشته از طریق مشاور سایت به آنها پاسخ داده شده، در این پست به اشتراک گذارده شد تا دوستان نهمی دیگر آنها را مطالعه و با خواندن این پرسش و پاسخ‌ها اطلاعات خود را درمورد انتخاب رشته نهم به دهم افزایش دهند. کسانی که درمورد انتخاب رشته سوال دارند، سوالات خود را به این آیدی فرستاده و پاسخ آنرا تا 24 ساعت بعد در کانال رسمی سایت (و این پست) مشاهده کنند.

نکته: مشاوره‌ی تلگرامی مذکور، رایگان و توسّط مشاور سایت صورت می‌پذیرد. :)

  

سوالات پرسیده شده: 13          پاسخ‌ها: 10

نمونه سوال میان نوبت قرآن
تعداد بازديد : 68

نمونه سوال میان نوبت قرآن

نمونه سوال دروس 1، 2 و 3 کتاب قرآن پایه‌ی نهم برای شما کاربران همیشگی و عزیز سایت نهمی، تهیه گردید! این نمونه سوال در قالب پی‌دی‌اف است. سوالات ویژۀ میان ترم نوبت اوّل می‌باشد که دانش آموزان می‌توانند آنرا رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنند. با ما باشید...

نمونه دولتی 97-96 (قم)
تعداد بازديد : 90

نمونه دولتی 97-96 (قم)

یکی از سخت‌ترین سوالات نمونه دولتی کشور، سوالات نمونه دولتی قم است! این سخن جایی به میان نیامده ولی با مقایسۀ آزمون‌های نمونه دولتی در سراسر کشور، به راحتی ‌می‌توان نتیجه گرفت که سوالات نمونه دولتی قم، از بقیّۀ استان‌ها سخت‌تر می‌باشد. به همین دلیل سایت نهمی، سوالات نمونه دولتی سال قبل (یعنی 96-97) را جمع آوری و لینک دانلود آنرا (مستقیم و کاملاً رایگان) برای شما عزیزان مندرج کرده است.

برای حمایت از ما، می‌توانید در این لینک انتقاد خود را در رابطه با موضوعات و محتوای سایت، ثبت بکنید...!

ليست صفحات
تعداد صفحات : 2