close
تبلیغات در اینترنت
فرهنگ و هنر پایۀ نهم

فرهنگ و هنر پایۀ نهم

درباره سایت
سایت پیش روی شما، منبعی سرشار از ویتامین و پروتئین برای مغزهای فعّال، نیمه‌فعّال و حتّی خاموش است! اگر به دنبال سایتی فعّال، بروز و فقط مختصّ نهمی‌ها هستید، مسیر را درست آمدید! اینجا نمونه سوالات، جزوه، گام به گام تمام دروس :) و آموزش‌های ویژۀ کلاس نهمی‌ها منتشر می‌شود! با شعار #مَن_یِک_نـُهـُمـی_هَستَم ما را همراهی کنید تا به بهترین‌های گوگل ملحق شویم. (سال تحصیلی 96-97)

کاهش استرس امتحان
تعداد بازديد : 58

کاهش استرس امتحان

راهکارهای بسیار موثر و اساسی برای رفع اضطراب و استرس در ایّام امتحانات در این پست گردآوری شد. این نکته نباید از نظر پنهان بماند که همۀ راه‌های ذیل بر اساس روانشناسی و توسّط مشاور توانمند سایت، آقای حسنی، نوشته شده‌اند. امیدواریم برای کاربران، دبیران و والدین محترم مفید واقع شود. لطفاً با دقّت همه‌ی جملات را مطالعه کنید...

اضطراب امتحان نوعی خود مشغولی ذهنی است که با تردید فرد درباره توانایی‌های خود مشخص می‌شود و غالباً با شناخت منفی، عدم تمرکز حواس، واکنش‌های جسمانی نامطلوب و افت تحصیلی همراه است. نخست باید بفهمیم دلایل استرس دانش آموزان در زمان امتحانات مدرسه چیست؟

در ادامه با ما باشید...!

ادامه‌ی مطلب

پرسش شما، پاسخ مشاور
تعداد بازديد : 71

پرسش شما، پاسخ مشاور

پرسش و پاسخ‌هایی که تابحال در رابطه با انتخاب رشته از طریق مشاور سایت به آنها پاسخ داده شده، در این پست به اشتراک گذارده شد تا دوستان نهمی دیگر آنها را مطالعه و با خواندن این پرسش و پاسخ‌ها اطلاعات خود را درمورد انتخاب رشته نهم به دهم افزایش دهند. کسانی که درمورد انتخاب رشته سوال دارند، سوالات خود را به این آیدی فرستاده و پاسخ آنرا تا 24 ساعت بعد در کانال رسمی سایت (و این پست) مشاهده کنند.

نکته: مشاوره‌ی تلگرامی مذکور، رایگان و توسّط مشاور سایت صورت می‌پذیرد. :)

  

سوالات پرسیده شده: 13          پاسخ‌ها: 10

نمونه دولتی 97-96 (قم)
تعداد بازديد : 90

نمونه دولتی 97-96 (قم)

یکی از سخت‌ترین سوالات نمونه دولتی کشور، سوالات نمونه دولتی قم است! این سخن جایی به میان نیامده ولی با مقایسۀ آزمون‌های نمونه دولتی در سراسر کشور، به راحتی ‌می‌توان نتیجه گرفت که سوالات نمونه دولتی قم، از بقیّۀ استان‌ها سخت‌تر می‌باشد. به همین دلیل سایت نهمی، سوالات نمونه دولتی سال قبل (یعنی 96-97) را جمع آوری و لینک دانلود آنرا (مستقیم و کاملاً رایگان) برای شما عزیزان مندرج کرده است.

برای حمایت از ما، می‌توانید در این لینک انتقاد خود را در رابطه با موضوعات و محتوای سایت، ثبت بکنید...!

برنامه‌ی مطالعاتی ویژه
تعداد بازديد : 93

برنامه‌ی مطالعاتی ویژه

لطفاً قبل از دانلود توضیحات را کامل مطالعه کنید. زیرا پر کردن جدول برنامه ریزی تهیه شده به طور نادرست به پیشرفت دانش آموز کمک نخواهد کرد!

با توجّه به اینکه اکثر دانش آموزان پایه‌ی نهم -حتّی درسخونا!- برنامه ریزی درستی برای انجام کارهای روزانه اعم از درس و مدرسه ندارند، سایت نهمی طرح ویژه‌ای برای این کار دارد. برنامه ریزی دارای اهمیّت به سزایی در آینده و پیشرفت فرد می‌باشد. که این مهم باید انجام گیرد و برای انجام آن اصول و قواعدی تعریف شده که مشاور سایت برای شما توضیح خواهد داد! برنامه تهیه شده، برای تمام دروس هست. چگونه؟

در ادامه با ما باشید...

بروشور فصل دو هنر
تعداد بازديد : 61

بروشور فصل دو هنر

بروشور مربوط به فصل دوم کتاب هنر نهم توسّط سایت نهمی‌ها منتشر شد. لینک دانلود، کاملاً رایگان و مستقیم است. این بروشور نکات طلایی برای شروع برنامه نویسی کامپیوتر، تحت سیستم عامل‌های مختلف و تحت وب را توضیح داده. ناگفته نماند که بروشور برای راحتی کاربران، دبیران و دانش‌آموزان سایت، در قالب پی‌دی‌اف و بدون پشت زمینۀ رنگی برای پرینت گرفتن می‌باشد. بروشور، دارای آرم است و تمامِ استانداردهای لازم را رعایت کرده. دانش آموزان این بروشور را می‌توانند برای فصل دوم هنر که مربوط به کشیدن آرم، ایجاد بروشور و صفحه آرایی است، دریافت بکنند.

کانال سروش نهمی‌ها!
تعداد بازديد : 104

کانال سروش نهمی‌ها!

بالأخره با پیشنهاد یکی از دانش‌آموزان و کاربران سایت، کانال سروش نهمی‌ها منتشر شد! با مراجعه و عضویت در این کانال شما می‌توانید تمام مطالب سایت را دریافت کنید. لطفاً کانال سروش ویژۀ نهمی‌ها را در بین دوستان و هم‌کلاسی‌های نهمی پخش و منتشر کنید تا اعضای آن زیاد گردد. امیدواریم تا «ما» بتوانیم به قلۀ پیروزی‌ها در مسیر تحصیلی و زندگی‌مان صعود کرده و آنرا برای همیشه فتح کنیم!

 آدرس کانال در پیام رسان سروش: @www_9ohomi_ir

برای عضویت کلیک کنید!

 

لینک کوتاه مطلب: goo.gl/JEXWUZ

کانال تلگرام نهمی‌ها!
تعداد بازديد : 140

کانال تلگرام نهمی‌ها!

بالأخره با پیشنهاد یکی از دانش‌آموزان و کاربران سایت، کانال تلگرامی نهمی‌ها منتشر شد! با مراجعه و عضویت در کانال شما می‌توانید تمام مطالب سایت را اتوماتیک دریافت کنید. از آنجا که این کانال نوپا و تازه ساز است، از شما کاربران عزیز و گرامی خواهشمندیم تا ما را یاری فرمایند با عضویت در کانال و افزایش اعضا، شور و شوق ما برای ایجاد محتوای بیشتر، افزایش بیابد. لطفاً کانال ویژۀ نهمی‌ها را در بین دوستان و هم‌کلاسی‌های نهمی پخش و منتشر کنید تا اعضای آن زیاد گردد. امیدواریم تا «ما» بتوانیم به قلۀ پیروزی‌ها در مسیر تحصیلی و زندگی‌مان صعود کرده و آنرا برای همیشه فتح کنیم!

برای عضویت کلیک کنید!

 

لینک کوتاه مطلب: goo.gl/MDJLFW

 

 

ليست صفحات
تعداد صفحات : 2