close
تبلیغات در اینترنت
عکس نوشته در موضوعات گوناگون

عکس نوشته در موضوعات گوناگون

درباره سایت
سایت پیش روی شما، منبعی سرشار از ویتامین و پروتئین برای مغزهای فعّال، نیمه‌فعّال و حتّی خاموش است! اگر به دنبال سایتی فعّال، بروز و فقط مختصّ نهمی‌ها هستید، مسیر را درست آمدید! اینجا نمونه سوالات، جزوه، گام به گام تمام دروس :) و آموزش‌های ویژۀ کلاس نهمی‌ها منتشر می‌شود! با شعار #مَن_یِک_نـُهـُمـی_هَستَم ما را همراهی کنید تا به بهترین‌های گوگل ملحق شویم. (سال تحصیلی 96-97)

حکم تنبیه دانش‌آموز و مقدار دیه!
تعداد بازديد : 47

حکم تنبیه دانش‌آموز و مقدار دیه!

باسلام. نخست از تمامی کاربران از کم‌کاری سایت در انتشار محتوا پوزش می‌خواهیم؛ اختلالاتی در سرور بوجود آمده بود که به دست تیم پشتیبانی فنی برطرف گردید. انشاالله سیل مطالب (از جمله نمونه سوالات) از هفتۀ آینده در سایت ارسال خواهد شد. در این پست پاسخ مراجع بزرگ دین در پاسخ به این سوال که «یک معلم در چه مواردی و با چه شرایطی و تا چه حد حق تنبیه دانش آموز را دارد؟ و دیه آن چه مقدار است؟» را به اشتراک گذاردیم. آیت الله خامنه‌ای، نوری، سیستانی و مکارم شیرازی پاسخ می‌دهند.

 

لینک کوتاه مطلب: goo.gl/tSKKyv

صرفه‌جویی در مصرف آب
تعداد بازديد : 61

صرفه‌جویی در مصرف آب

این روزها که کمبود آب و بحث تنش آبی در عمده استانها و شهرهای کشور به یک معضل تبدیل شده، موثرترین راه، مدیریت مصرف و صرفه جویی است. در حالی که کمبود آب بسیار جدی است، صرفه‌جویی در مصرف آن را باید بتوان به یکی از عادت‌های خانواده‌های ایرانی تبدیل کرد. در اینفوگرافیک بالا، اطلاع‌رسان به 15 راه صرفه جویی در مصرف آب اشاره می‌شود.

 

لینک کوتاه مطلب: goo.gl/sgfXBb

میگن امروز امتحان داریم...
تعداد بازديد : 68

میگن امروز امتحان داریم...

جوک‌ها و لطایف خنده‌دار و بامزه گاهی اوقات در کنار درس و بحث، می‌توانند بسیار مفید باشند. از همین رو سایت نهمی‌ها با به اشتراک گذاشتن مطالبی در حوزۀ پیش گفته، سعی دارد تا روحیۀ دانش‌آموزان را ریفرش کند!

با ما همراه باشید...

لینک کوتاه مطلب: goo.gl/nonNYi

موارد بی‌نظیر کسب درآمد
تعداد بازديد : 58

موارد بی‌نظیر کسب درآمد
کسب درآمد از راه درست، یکی از مهمترین دلایل پیشرفت و توسعۀ یک کشور می‌باشد که مسئولان هر کشوری همیشه در تلاش هستند تا کسب و کار را در جامعه افزایش داده و به آن رونق دهند. این مهم یکی از دغدغه‌های دانش‌آموزان و  دانشجویان است. در تصویر بالا شما می‌توانید فرصت‌های بی‌نظیری برای شروع کسب و کار و کسب درآمد را مشاهده کنید. بهانه‌های رایجی که نوجوانان و جوانان راجع به این مسئله دارند، همچنین در عکس بالا نمایان شدند.
شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به مسئله بیان کنید...
لینک کوتاه مطلب: goo.gl/hcUWA7